לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454
לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454

תביעה נגד קופת חולים

במקרה שבו נגרם לכם נזק כתוצאה מרשלנות או מחדל של רופא העובד בקופת חולים מומלץ לבחון קיומה של תביעה נגד קופת חולים. במאמר להלן נרחיב אודות תביעת רשלנות רפואית נגד קופת חולים:

תביעה נגד קופת חולים

תביעת רשלנות רפואית נגד קופת חולים הינה תביעת נזיקין לקבלת פיצויים בגין נזקים גופניים או נפשיים שנגרמו כתוצאה מרשלנות או מחדל של קופת חולים ו/או מי מטעמה.

כדי להוכיח רשלנות רפואית של קופת חולים יש צורך להראות כי עובד קופת חולים התרשל, כלומר חרג מחובת הזהירות וסטה מסטנדרט הזהירות המקובל וכי כתוצאה מכך נגרם למטופל נזק.

במקרה של רשלנות רפואית מצד רופא העובד בקופת חולים, יש להגיש תביעה נגד קופת החולים בה הוא עובד. כך לדוגמא תביעה נגד שירותי בריאות כללית, תביעה נגד מכבי שירותי בריאות, תביעה נגד קופת חולים מאוחדת או תביעה נגד קופת חולים לאומית.  

ישנם בתי חולים השייכים לקופות חולים, ובמקרה של רשלנות רפואית בבית החולים מגישים את התביעה נגד קופת החולים שבבעלותה בית החולים.

התביעות נגד קופת החולים יכולות להיות מכוח אחריותן השילוחית למעשי ו/או מחדלי עובדי אף גם מכוח אחריותן הישירה, כמו במקרים של טענות לרשלנות קופת חולים עקב אי הוצאת עדכונים לרופאיה, נוהלים וחוזרים, פיקוח על עובדםי או מרכזים רפואיים וכו’.

תביעה נגד קופת חולים

עורך דין רשלנות רפואית לתביעה נגד קופת חולים

לצורך הגשת תביעת רשלנות רפואית נגד קופת חולים, מומלץ לפנות לעורך דין רשלנות רפואית מיומן ומנוסה, בפרט בתביעות רפואיות אלה. יש לזכור שתביעות רשלנות רפואית הינן תביעות מורכבות, הכרוכות במשאבים רבים ודורשות מיומנות רבה משפטית-רפואית לצורך ניהולן.

בניגוד לניזוק אשר מוגבל מבחינת משאביו הכספיים ומבחינת יכולתו לבחור מומחים אשר יכתבו עבורו חוות דעת רפואית התומכת ומבססת את התביעה, קופות החולים אינן סובלות ממגבלות אלה. לפיכך, חשוב לבחור עורך דין רשלנות רפואית מנוסה אשר יוכל לברר את התביעה ולנהלה באופו המיטבי.

ניסיון משרדנו בתביעה נגד קופת חולים

למשרדנו ניסיון רב בתביעות רשלנות רפואית בכל תחומה הרפואה, לרבות תביעות נגד קופות החולים השונות.

משרדנו עובד עם מומחים רפואיים בכירים הנותנים במקרים המתאימים חוות דעת המסייעות לבסס את התביעה.

ניתן לקבל במשרדנו ייעוץ ראשוני ללא התחייבות. להערכת סיכויי התביעה ושוויה ניתן לפנות לעורך דין אורי דלאל בטל’:

0544-485312 או בדוא”ל: rashlanut1@gmail.com.

 

עובר באולטראסאונד

מצוקה עוברית רשלנות רפואית

מאמר זה בנושא: רשלנות רפואית בהריון / לידה מצוקה עוברית נולד לכם ילד עם מוגבלות וצרכים מיוחדים כתוצאה מרשלנות רפואית בהריון או רשלנות רפואית בלידה בטיפול במצוקה עוברית ? מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין רשלנות רפואית לבחון עילת תביעה לפיצויים. מהי מצוקה עוברית ? מצוקה עוברית הינה מצב רפואי הדורש התערבות דחופה וזאת מכיוון שהעובר...
קרא עוד

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

להערכת סיכויי התביעה ושוויה ניתן לפנות לעו”ד אורי דלאל

054-4485312 rashlanut1@gmail.com

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support