לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454
לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454

רשלנות רפואית בטיפול בחולה סוכרת

חולי סוכרת עלולים לסבול מסיבוכים קשים הגורמים לנכות רפואית ופגיעה באיכות החיים. במקרים של רשלנות רפואית בטיפול בחולה סוכרת מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין רשלנות רפואית לצורך בירור עילת תביעה.

רשלנות רפואית בטיפול בסוכרת

איזון סוכרת עשוי להוריד את שכיחות הסיבוכים של מחלה זו. ומנגד, סוכרת לא מאוזנת עשויה לגרום לסיבוכים קשים ואף לסכן את החולה.

לפיכך, קיימת חשיבות רבה לטיפול במטופל, לאיזון מחלת הוסכרת ממנה הוא סובל ולזיהוי גורמי סיכון והתפתחות מצבים מסוכנים.

במצבים שבהם הרופא התרשל באבחון מחלת הסוכרת או באיזון מחלת הסוכרת וכתצאה מכך נגרמו למטופל נזקי גוף ייתכן וקיימת עילת תביעה בגין רשלנות רפואית.

כך לדוגמא משרדנו מייצג מטופלים אשר נאלצו לעבור כריתה של גפיים כתוצאה מרשלנות רפואית בטיפול בסוכרת או מטופלים שסבלו מסיכוכים וסקולריים כתצואה מרשלנות באיזון הסוכרת, מרשלנות רפואית באבחון וטיפול במצבים של היפוגליקמיה קשה או היפרגליקמיה ועוד.

כיצד מוכיחים רשלנות רפואית בטיפול בסוכרת

בתביעות רשלנות רפואית בטיפול בסוכרת יש להראות כי הרופא המטפל התרשל, כלומר חרג מהסטנדרטים הסבירים המקובלים וכי עקב כך נגרם למטופל נזק.

כך למשל עשויה להיות עילה לתביעת רשלנות רפואית במקרים של אי הפניה לבדיקות דם או חזרה עליהן, רשלנות בפענוח בדיקות הדם והתייחסות לממצאיהן, רשלנות באבחון של מחלת הסוכרת, רשלנות במעקב אחר חולה סוכרת, רשלנות באיזון מחלת הסוכרת ואי המלצה על טיפול רפואי נכון, רשלנות בזיהוי של גורמי סיכון, מתן מינון לא נכון של תרופות או אי החלפת הטיפול התרופתי במקרים שבהם הדבר מתחייב, אי התאמת הטיפול התרופתי וכו’.

ככלל, יש להוכיח כל טענה שעניינה ברפואה באמצעות חוות דעת רפואית. פעמים רבות יש צורך בחוות דעת של מומחים בתחום אנדוקרינולוגיה ולעיתים  מומחים גם מתחומים אחרים.

פיצויים במקרים של רשלנות רפואית בטיפול בסוכרת

הפיצוי במקרים של רשלנות רפואית בטיפול בסוכרת תלויים במידה רבה בחומרת הנזק שנגרם למטופל ובמצבו אילולא הרשלנות. ככל שמצבו של המטופל אילולא הרשלנות היה טוב יותר וככל שנגרם נזק חמור יותר כך הפיצוי שייפסק צפוי להיות גבוה יותר.

ישנם פרמטרים נוספים שעשויים להשפיע על גובה הפיצוי, כגון: גיל המטופל, הפסדי השכר, הוצאות, צרכיו המיוחדים, תוחלת חייו, סיכויי החלמתו ועוד.

ניסיון משרדנו בתביעות רשלנות רפואית

משרדנו עוסק מזה למעלה מ-14 שנים בתביעות נזקי גוף ובפרט בתביעות רשלנות רפואית בכל תחומי הרפואה.

במידה ונגרם לך נזק כתוצאה מרשלנות רפואית מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין רשלנות רפואית לצורך בירור תביעתך.

לייעוץ ראשוני והערכת סיכויי התביעה ושוויה ניתן לפנות לעורך דין אורי דלאל בטל’: 0544-485312 או בדוא”ל: rashlanut1@gmail.com.

עובר באולטראסאונד

מצוקה עוברית רשלנות רפואית

מאמר זה בנושא: רשלנות רפואית בהריון / לידה מצוקה עוברית נולד לכם ילד עם מוגבלות וצרכים מיוחדים כתוצאה מרשלנות רפואית בהריון או רשלנות רפואית בלידה בטיפול במצוקה עוברית ? מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין רשלנות רפואית לבחון עילת תביעה לפיצויים. מהי מצוקה עוברית ? מצוקה עוברית הינה מצב רפואי הדורש התערבות דחופה וזאת מכיוון שהעובר...
קרא עוד

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

להערכת סיכויי התביעה ושוויה ניתן לפנות לעו”ד אורי דלאל

054-4485312 rashlanut1@gmail.com

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support