לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454
לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454

עורך דין רשלנות רפואית בראשון לציון

עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית בראשון לציון אורי דלאל

מחפש עורך דין רשלנות רפואית בראשון לציון? משרד עורכי דין אורי דלאל הינו משרד עורכי דין רשלנות רפואית בראשון לציון, במרכז הארץ, ובעל ניסיון רב בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות פיצויים בגין נזקי גוף ונפש. המשרד מייצג נפגעים מכל רחבי הארץ.

תביעת רשלנות רפואית היא תביעת פיצויים אזרחית בגין נזקים שנגרמו כתוצאה מרשלנות של גורם או גוף רפואי כלשהו. כדי להוכיח תביעת רשלנות רפואית יש צורך להוכיח 3 יסודות: התרשלות הצוות הרפואי, נזק, וקשר סיבתי (בין אותה התרשלות לבין הנזק שנגרם).

המלצה על עורך דין רשלנות רפואית

תביעות רשלנות רפואית מצריכות ניסיון וידע רב רפואי-משפטי. נדרשת בקיאות ומיומנות רבה כדי לנהל באופן ראוי תביעת רשלנות רפואית ולכן יש חשיבות רבה בבחירת עורך דין רשלנות רפואית.
יש גם לזכור, שלמרבה הצער, הנזק שנגרם בתביעות רשלנות רפואית עשוי להיות קשה, ועל כן יש חשיבות רבה בקבלת פיצויים הולמים אשר יוכלו להיטיב את מצבו של הנפגע, לספק לו את צרכיו המיוחדים ולפצותו בגין הנזקים שנגרמו לו.

המלצה על עורך דין רשלנות רפואית

מהסיבות המצוינות לעיל, לדעתנו האישית, לא מומלץ לבחור עורך דין לתביעת רשלנות רפואית רק על פי קרבה גיאוגרפית בלבד. כך למשל לדעתנו חיפושים לפי עורך דין רשלנות רפואית בראשון לציון או עורך דין רשלנות רפואית תל אביב וכו’ אינם ממצים את החיפוש הראוי במקרים אלה. ונבהיר: קרבת עורך הדין למקום מגורי הנפגע וגישה נוחה הם בהחלט שיקול לגיטימי, אולם לעניות דעתנו, הוא בוודאי שאינו יכול להיות שיקול יחידי.

לצורך תביעת רשלנות רפואית מומלץ לבחור עורך דין שעוסק באופן ספציפי בתביעות לנזקי גוף, ובפרט בניהול תביעות רשלנות רפואית, עם ניסיון וידע רפואי-משפטי רלוואנטי. מומלץ לברר אודות מידת ניסיונו של המשרד בתביעות רשלנות רפואית לרבות ניסיונו הרלוואנטי לתביעתכם. כך למשל אם מדובר ברשלנות רפואית בהריון או רשלנות רפואית בלידה מומלץ לבחור בעורך דין לרשלנות רפואית בהריון ולידה עם ניסיון ספציפי בתחומים אלה, וכך הלאה. כמו כן, מומלץ לשמוע על תביעות שהמשרד ניהל, הצלחות, מאמרים שנכתבו וכו’, נוהלי העבודה, מי יטפל במשרד בתביעתכם, וכמובן שאין תחליף להתרשמותכם האישית מעוה”ד.

זכרו: תביעות רשלנות רפואית, הן תביעות מורכבות שעשויות להימשך מספר שנים. מספר הפגישות הצפוי לכם עם עורך הדין במהלך תקופה זו הינו מצומצם יחסית, ובאמצעים המודרניים של היום ניתן לקיים חלק בלתי מבוטל מהתקשורת באמצעות טלפונים, דוא”ל, ואפילו התכתבויות בווטסאפ וכו’. לפיכך, הגם שקרבת עורך הדין למקום מגוריכם הינו בהחלט שיקול לגטימי, הוא בוודאי שאינו השיקול היחידי, ויש להעדיף את בחירת עורך הדין הטוב ביותר עבורכם על פני נוחות הנסיעה.

משרד עורכי דין רשלנות רפואית אורי דלאל

משרדנו הינו משרד עורכי דין רשלנות רפואית במרכז הארץ, הממוקם בראשון לציון. המשרד מייצג נפגעי רשלנות רפואית מכל חלקי הארץ בתביעות רפואיות מורכבות בכל תחומי הרפואה.

במידה ונפגעת מרשלנות רפואית, ניתן לפנות להערכת סיכויי התביעה ושוויה לעו”ד אורי דלאל בטל’: 0544-485312 או בדוא”ל: rashlanut1@gmail.com.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

להערכת סיכויי התביעה ושוויה ניתן לפנות לעו”ד אורי דלאל

054-4485312 rashlanut1@gmail.com

עובר באולטראסאונד

מצוקה עוברית רשלנות רפואית

מאמר זה בנושא: רשלנות רפואית בהריון / לידה מצוקה עוברית נולד לכם ילד עם מוגבלות וצרכים מיוחדים כתוצאה מרשלנות רפואית בהריון או רשלנות רפואית בלידה בטיפול במצוקה עוברית ? מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין רשלנות רפואית לבחון עילת תביעה לפיצויים. מהי מצוקה עוברית ? מצוקה עוברית הינה מצב רפואי הדורש התערבות דחופה וזאת מכיוון שהעובר...
קרא עוד
Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support