לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454
לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454

כיצד לבחור עורך דין המייצג תביעות לרשלנות רפואית

rev-2

מחפשים המלצה על עורך דין לרשלנות רפואית ? רוצים לדעת כיצד לבחור עורך דין לתביעת רשלנות רפואית ? אתם מוזמנים לקרוא את המאמר להלן.

מהי תביעת רשלנות רפואית ?

תביעת רשלנות רפואית הינה תביעה אזרחית-נזיקית לקבלת פיצויים בגין נזק שגרם כתוצאה מרשלנות של גורם או גוף רפואי כלשהו. לצורך הוכחת תביעת רשלנות רפואית יש להוכיח כי הצוות הרפואי התרשל, כלומר חרג מסטנדרט רפואי סביר, וכי עקב התרשלות זו נגרם הנזק לניזוק.

החשיבות בבחירת עורך דין לרשלנות רפואית

ניהול תביעת רשלנות רפואית מצריך הן ידע רפואי נרחב והן ניסיון משפטי רב. לפיכך, נדרשת מיומנות רבה בכדי לטפל באופן ראוי בתביעת רשלנות רפואית ויש חשיבות רבה לבחירת עורך דין רפואי אשר ינהל את התביעה.

במקרים קשים של רשלנות רפואית עלולה להיגרם פגיעה קשה ובלתי הפיכה לניזוק ובני משפחתו. על כן, יש חשיבות בבחירת עורך דין לרשלנות רפואית אשר יוכל לייצג את האינטרסים של הניזוק  בצורה נאמנה תוך מיצוי מלוא זכויותיו.

כיצד לבחור עורך דין לרשלנות רפואית ?

 צורך ניהול תביעת רשלנות רפואית מומלץ לבחור עורך דין שעוסק באופן ספציפי בתביעות לנזקי גוף, ובפרט בניהול תביעות רשלנות רפואית.

עורך דין רפואי המנוסה בתחום רשלנות רפואית יידע לדלות את הפרטים הרלוואנטיים מהלקוח, לאתר ולאסוף את החומר הרפואי הנחוץ, לפנות למומחים הרפואיים המתאימים לצורך ייעוץ וקבלת חוות דעת, ולנהל את התביעה באופן המיטבי.

לצורך בחירה בעורך דין לרשלנות רפואית, מומלץ לברר אודות מידת ניסיונו של עורך הדין ובאופן ספציפי בתביעות רשלנות רפואית, לשמוע מידע אודות תביעות בהן הוא טיפל, הצלחות וכישלונות, מאמרים שכתב, נוהלי העבודה והתקשורת הנהוגה בין עורך הדין ללקוחותיו.

מומלץ לברר האם לעורך הדין יש ניסיון ספציפי בתחום הנדרש על ידכם. כך לדוגמא, במידה ונולד לכם ילד עם מחלה גנטית ואתם רוצים לברר קיומה של עילת תביעה מסוג הולדה בעוולה עקב רשלנות רפואית בהריון מומלץ לבדוק האם עורך הדין עסק בתחום זה בעבר, כמה תביעות ניהול ומה הניסיון הספציפי שלו בתביעות אלה. בדומה, במידה ונולד לכם ילד עם שיתוק מוחין כתוצאה מרשלנות רפואית וברצונכם לבדוק האם מצבו של ילדם נובע מרשלנות רפואית בלידה או כתוצאה מרשלנות בפגייה מומלץ לברר עם עורך הדין את מידת הניסיון הספציפי שלו בתביעות אלה ולחפש עורך דין לרשלנות רפואית בלידה. ניתן אף לבקש לשוחח עם לקוחות קודמים של עורך הדין בשביל לשמוע המלצות מהלקוחות.

וכמובן שאין תחליף להתרשמות האישית שלכם מעורך הדין ולמידת הכימיה שבניכם, לאור העובדה כי תביעות רשלנות רפואית הן תביעות מורכבות העשויות להימשך מספר שנים.

הוצאות ושכר טרחה בתביעות רשלנות רפואית

בפגישה עם עו”ד לרשלנות רפואית יש לברר עימו את שכר הטרחה עבור ניהול התביעה. שיעור שכר הטרחה עשוי להשתנות מתיק לתיק בהתאם למורכבות המקרה ונסיבות העניין. בתחום הרשלנות הרפואית, לרוב, שכר הטרחה נגבה באחוזים מסכום הפיצוי שייפסק (במידה ונפסק). כלומר, מלבד תשלום עבור פתיחת התיק, הלקוח אינו נדרש לשלם את שכר טרחה מראש, ושכר הטרחה ישולם במקרה של הצלחה והשגת פיצוי.

הוצאות ניהול התביעה חלות על הלקוח, והן כוללת בעיקר את מימון ההתייעצויות עם מומחים רפואיים וחוות דעת רפואיות, איסוף החומר הרפואי הרלוואנטי, תשלום אגרה וכו’. מומלץ לברר עם עורך הדין את ההוצאות הצפויות במהלך ניהול ההליך ככל הניתן.

במידה ונפגעת מרשלנות רפואית, ניתן לפנות להערכת סיכויי התביעה ושוויה לעו”ד אורי דלאל בטל’: 0544-485312 או בדוא”ל: [email protected].

רשלנות רפואית בניתוח בקע מפשעתי (הרניה)

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

להערכת סיכויי התביעה ושוויה ניתן לפנות לעו”ד אורי דלאל

054-4485312 [email protected]

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support