לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454
לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454

ייעוץ רשלנות רפואית

במידה ונגרם לכם נזק כתוצאה מטיפול רפואי או כתוצאה מהתרשלות של רופא מומלץ לפנות בהקדם האפשרי לייעוץ ובירור תביעת רשלנות רפואית. מעוניים לדעת כיצד לפנות לייעוץ ומה חשוב לבדוק ? מומלץ לקרוא את המאמר הבא שכותרתו: ייעוץ רשלנות רפואית.

ייעוץ לתביעת רשלנות רפואית

תביעת רשלנות רפואית הינה תביעת פיצויים בגין בגין נזק שנגרם כתוצאה מרשלנות או מחדל רפואי.

אומנם, לא בכל מקרה שבו נגרם נזק, בהכרח קיימת תביעה בגין רשלנות רפואית, אך פעמים רבים, מדובר באינדיקציה לפחות להתחיל בבירור בעילת התביעה.

זכרו: העובדה שהרופאים אמרו לכם שלא ניתן היה למנוע את הנזק או שהנזק היה בלתי צפוי אינה בהכרח אומרת שלא קיימת עילת תביעה. לצערנו, במרבית המקרים, אין לקיחת אחריות מצד המערכת הרפואית ועל כן מוצע לפנות במקרים אלה, לפחות, לצורך בירור ראשוני של אפשרות תביעת רשלנות רפואית.

למי פונים לצורך ייעוץ לתביעת רשלנות רפואית ?

לצורך קבלת ייעוץ לתביעת רשלנות רפואית מומלץ לפנות לעורך דין רשלנות רפואית בעל ניסיון רלוואנטי בתחום.

כך לדוגמא במידה ומדובר בתביעת רשלנות רפואית בלידה או רשלנות רפואית בהריון, כדי לפנות לעורך עם ניסיון ספציפי בתחום של רשלנות רפואית בהריון ובלידה.

תביעות רשלנות רפואית הינן תביעות מורכבות המצריכות ידע וניסיון רב הן משפטי והן רפואי. עורך דין רשלנות רפואית מנוסה ומיומן יידע לתשאל אתכם, לגבות את העובדות הרלוואנטיות, לאתר את כל החומר הרפואי הנחוץ, לפנות למומחים רפואיים בכירים לצורך ביסוס ותמיכה בתביעה ולנהל את התביעה באופן המיטיבי לצורך קבלת פיצויים עבור הניזוק.

שכר טרחת עורכי דין בתביעות רשלנות רפואית

בתחום רשלנות רפואית, שכר הטרחה של עורכי הדין נגבה ברובו באחוזים על פי תוצאות התביעה, כך שבמידה ויש זכייה משולמים האחוזים המסוכמים מתוך הפיצוי שמתקבל. יחד עם זאת יש לבחון כל מקרה לגופו וכמובן שמוצע לסכם את שכר הטרחה עם עורך הדין עוד בטרם תחילת הטיפול.

ההוצאות העיקריות בתביעת רשלנות רפואית הינן חוות דעת רפואיות, כאשר הדבר תלוי בתחום המומחיות הנדרש, מספר חוות הדעת ועוד.

ניסיון משרדנו בתביעות רשלנות רפואית

משרדנו מייצג נפגעים בלבד מול גורמי הרפואה השונים בארץ. משרדנו צבר ניסיון רב בתחום, עובד בשיתוף פעולה עם מומחים רפואיים בכירים ופועל לצורך השגת הפיצויים המירביים עבור הניזוק. לעניין זה אתם מוזמנים להמשיך ולקורא באתרנו אודות תביעות שניהל המשרד, מאמרים, פסקי דין, המלצות וביקורות מאומתות אודות המשרד במדיות השונות (גוגל, פייסבוק, לקוחות) ועוד.

ייעוץ ראשוני לתביעת רשלנות רפואית

לרוב, ניתן לקבל במשרדנו ייעוץ ראשוני לצורך הערכת סיכויי התביעה ושוויה ללא התחייבות.

לפגישת הייעוץ, מומלץ להביא את כל החומר הרפואי המצוי בידכם. בפגישה נתשאל אתכם ונברר את העובדות הרלוואנטיות, נסביר לכם את תהליך הגשת תביעת הרשלנות, ההוצאות הצפויות, שכר הטרחה ועוד.

לייעוץ ראשוני והערכת סיכויי התביעה ניתן לפנות לעו”ד אורי דלאל בטל’: 0544485312 או בדוא”ל: rashlanut1@gmail.com.

עובר באולטראסאונד

מצוקה עוברית רשלנות רפואית

מאמר זה בנושא: רשלנות רפואית בהריון / לידה מצוקה עוברית נולד לכם ילד עם מוגבלות וצרכים מיוחדים כתוצאה מרשלנות רפואית בהריון או רשלנות רפואית בלידה בטיפול במצוקה עוברית ? מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין רשלנות רפואית לבחון עילת תביעה לפיצויים. מהי מצוקה עוברית ? מצוקה עוברית הינה מצב רפואי הדורש התערבות דחופה וזאת מכיוון שהעובר...
קרא עוד

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

להערכת סיכויי התביעה ושוויה ניתן לפנות לעו”ד אורי דלאל

054-4485312 rashlanut1@gmail.com

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support