לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454
לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454

רשלנות בבדיקה

עורך דין רשלנות רפואית

רשלנות רפואית בבדיקה – עורך דין אורי דלאל

במידה ונגרם לכם נזק כתוצאה מרשלנות בבדיקה או רשלנות בפענוח הבדיקה ייתכן וקיימת עילת תביעה לפיצויים בגין רשלנות רפואית. בדוק זכויותיך !

רשלנות בבדיקה באבחון שגוי

רשלנות בבדיקה עלולה לגרום למטופל לנזק רפואי חמור הבא לידי ביטוי לדוגמא באבחון שגוי או באיחור באבחון מחלה כתוצאה מאותה רשלנות בבדיקה. כמו כן, רשלנות בביצוע בדיקה עשויה כשלעצמה לגרום למטופל לנזק (למשל רשלנות בביצוע קולונוסקופיה או גסטרוסקופיה וכו’).
במקרים אלה של רשלנות בבדיקה כדי להוכיח קיומה של רשלנות רפואית יש צורך לעמוד בקיומם של 3 תנאים: ראשית, יש להוכיח כי אותו רופא התרשל בביצוע הבדיקה או בפענוח הבדיקה, שנית יש להוכיח כי נגרם נזק ושלישית יש להוכיח קיומו של קשר סיבתי בין אותו נזק שנגרם לאותו התרשלות של הרופא. כלומר, רק במידה והנזק שנגרם למטופל הינו כתוצאה מאותה התרשלות של הרופא בבדיקה ניתן להוכיח כי מדובר ברשלנות רפואית.

כיצד מוכיחים רשלנות רפואית בבדיקה

כדי להוכיח תביעה של רשלנות רפואית בבדיקה יש צורך, ככלל, בחוות דעת רפואית של מומחה בתחום המתאים. כך לדוגמא כדי להוכיח רשלנות של רופא בבדיקות הריון יש צורך בחוות דעת של גניקולוג. כדי להראות רשלנות רפואית בפענוח בדיקת הדמייה יש צורך בחוות דעת רדיולוג וכו’. משרדנו עובד עם מומחים רפואיים בכירים אשר במקרים המתאימים כותבים חוות דעת המסייעות בביסוס התביעה באופן ראוי.

ניסיון משרדנו בתביעות רשלנות רפואית

למשרדנו ניסיון רב בתביעות רשלנות רפואית בכל תחומי הרפואה, משרדנו מייצג נפגעים בלבד כנגד כל גורמי הרפואה, בתי חולים, קופות חולים, רופאים פרטיים ועוד.
כך לדוגמא משרדנו מנהל תיקים רבים בהן נטען כי היתה רשלנות רפואית בבדיקות במהלך ההריון (כגון: סקירות מערכות, בדיקות גנטיות, אי ביצוע בדיקות נדרשות וכו’), רשלנות בביצוע בדיקות בילדים באופן הגורם לאבחון שגוי או אי אבחון מחלות וכו’, רשלנות רפואית בבדיקות הדמייה (כגון: אי אבחון שבר, רשלנות בפענוח בדיקות הדמייה, אי גילוי גידולים או סרטן וכו’), רשלנות בביצוע בדיקות קולונוסקופיה, רשלנות בביצוע בדיקות קליניות כגון מצבים שבהם לאדם סימנים המעידים על אירוע לבבי או אירוע מוחי ולמרות זאת לא מבוצעות הבדיקות המתאימות או שמבוצעות בדיקות שטחיות אשר גורמות לאבחון שגוי וכו’.

ניתן לקרוא מידע נוסף על רשלנות בהריון כאן.

במידה ונפגעת מרשלנות רפואית, ניתן לפנות להערכת סיכויי התביעה ושוויה לעו”ד אורי דלאל בטל’: 0544-485312 או בדוא”ל: rashlanut1@gmail.com.

עובר באולטראסאונד

מצוקה עוברית רשלנות רפואית

מאמר זה בנושא: רשלנות רפואית בהריון / לידה מצוקה עוברית נולד לכם ילד עם מוגבלות וצרכים מיוחדים כתוצאה מרשלנות רפואית בהריון או רשלנות רפואית בלידה בטיפול במצוקה עוברית ? מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין רשלנות רפואית לבחון עילת תביעה לפיצויים. מהי מצוקה עוברית ? מצוקה עוברית הינה מצב רפואי הדורש התערבות דחופה וזאת מכיוון שהעובר...
קרא עוד

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

להערכת סיכויי התביעה ושוויה ניתן לפנות לעו”ד אורי דלאל

054-4485312 rashlanut1@gmail.com

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support