לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454
לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454

רשלנות רפואית למי פונים?

רשלנות רפואית למי פונים?

במידה ונגרם לכם כתוצאה מרשלנות רפואית ואתם מעוניינים לדעת כיצד להתחיל ולמי לפנות לצורך בירור תביעת רשלנות רפואית מומלץ לקרוא את המאמר הבא שכותרתו: רשלנות רפואית למי פונים. 

מהי תביעת רשלנות רפואית?

תביעת רשלנות רפואית הינה תביעה אזרחית לקבלת פיצויים עקב נזק שנגרם כתוצאה מרשלנות או מחדל רפואי. 

לצורך הוכחת תביעת רשלנות רפואית יש להסתייע, ככלל, בחוות דעת רפואיות המבססות את הטענות הרפואיות הן בשאלת האחריות (רשלנות) והן בשאלת הנזק שנגרם והקשר הסיבתי ביניהם.  

רשלנות רפואית למי פונים?

אם אתם חושדים שנגרם לכם או ליקירכם נזק כתוצאה מטיפול או מחדל רפואי מומלץ לפנות בהקדם לבירור אפשרות לתביעת רשלנות רפואית.

במצבים אלה מומלץ לפנות לעורך דין רשלנות רפואית בעל ניסיון בתחום הרלוונטי.

 היות ותביעות רשלנות רפואית הינן תביעות מורכבות המצריכות ידע וניסיון רב מומלץ ישנה חשיבות רבה לבחירת עורך הדין המתאים לניהול התביעה.

עורך דין בקיא ומיומן יידע לגבות את העובדות הרלוונטיות, לאתר את המסמכים הרפואיים הרלוונטיים, לפנות להתייעצות עם המומחים המתאימים ובמידה ויימצא כי היתה רשלנות להגיש תביעה מבוססת ולנהלה באופן מיטבי.

בפגישה עם עורך הדין מומלץ לבדוק עימו מהם תחומי העיסוק של המשרד, מה מידת הניסיון שלו (וותק, תיקים שניהל וכו’), האם יש לנו ניסיון רלוונטי באופן ספציפי בתביעות רשלנות רפואית ובפרט בתביעה דומה לעניינכם, האם הוא מכיר את הסוגייה, מהו סגנון העבודה שלו, מהו שכר הטרחה ועוד.

רשלנות רפואית כיצד מתחילים?

היות ויש לבחון כל מקרה לגופו של עניין הרי שבפגישה אישית עם עורך דין רשלנות רפואית תוכלו לקבל את המידע הרלוונטי הספציפי לעניינכם. 

ככלל נציין, שלאחר פגישה ראשונית ותשאול הלקוח, יש לדאוג תחילה לאיסוף מלוא החומר הרפואי הרלוונטי. לאחר מכן יש לנתח את החומר הרפואי ולהפנות את המקרה לבחינה של מומחה בתחום הרלוואנטי. לעיתים יש צורך במספר מומחים רפואיים. 

שלב הפניית התיק למומחה רפואי הינו שלב חשוב ביותר, הן מעצם בחירת המומחה המתאים למתן חוות דעת ובחינת התביעה והן מבחינת הצורך בהצגת המקרה למומחה הרפואי והפניית תשומת ליבו של המומחה לנקודות חשובות. 

במידה והמומחה הרפואי יהיה סבור כי יש מקום לכתוב חוות דעת משפטית ומשיושלם מערך חוות הדעת הרפואיות מטעם התובע ניתן יהיה להתקדם לשלב הבא של הכנת והגשת תביעת רשלנות רפואית מבוססת לבית המשפט. 

ניסיון משרדנו בתביעות רשלנות רפואית

משרדנו מייצג נפגעים בלבד בתביעות רשלנות רפואית מול גורמי הרפואה השונים בארץ. 

משרדנו צבר ניסיון רב הן בפן המשפטי והן בפן הרפואי, עובד בשיתוף פעולה עם מומחים רפואיים בכירים ופועל לצורך השגת הפיצויים המירביים עבור הניזוק. 

אתם מוזמנים להמשיך ולקרוא באתרנו אודות תביעות שניהל המשרד, מאמרים, המלצות וביקורות מאומתות אודות המשרד במדיות השונות (גוגל, פייסבוק, לקוחות) ועוד. 

לייעוץ ראשוני והערכת סיכויי התביעה ניתן לפנות לעו”ד אורי דלאל בטל’: 0544485312 או בדוא”ל: [email protected].

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support