לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454
לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454

תביעת רשלנות רפואית נגד אורטופד

במידה ונגרם לכם נזק רפואי כתוצאה מרשלנות או מחדל של רופא אורטופד מומלץ לבחון קיומה של תביעת רשלנות רפואית נגד אורטופד. במאמר להלן נפרט לעניין: רשלנות רפואית אורטופדיה.

תביעת רשלנות רפואית נגד אורטופד

רשלנות רפואית אורטופדיה

תביעת רשלנות רפואית בתחום האורטופדיה הינה תביעת נזיקין לקבלת פיצויים כספיים במקרים שבהם נגרם נזק כתוצאה מרשלנות או מחדל של רופא אורטופד.

תביעת רשלנות רפואית נגד אורטופד יכולה להיות מוגשת במקרים שבהם הרופא האורטופד התרשל באבחנה, לא סיפק מידע נחוץ למטופל, התרשל בטיפול במחלתו של המטופל, לא הפנה את המטופל לבדיקות המתאימות, לא הפנה את המטופל לביצוע בדיקות הדמייה נדרשות, לא הפנה את המטופל לבית החולים במקרים הדורשים טיפול מיידי ודחוף ועוד.

כמו כן, יש לזכור כי אורטופדים מבצעים גם ניתוחים ובמקרה שבו נגרם נזק כתוצאה מרשלנות רפואית בניתוח ניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית נגד המנתח.

במידה ומדובר באורטופד פרטי יש להגיש תביעה נגד האורטופד. במידה ומדובר באורטופד העובד בקופת חולים או בבית חולים יש לתבוע את הגוף שמבסגרתו עובד אותו רופא אורטופד.

יש לזכור כי במקרים של רשלנות רפואית של אורטופד עלול להיגרם נזק משמעותי מאוד למטופל ובמקרים אלה מומלץ לפנות לעורך דין רשלנות רפואית.

הוכחת תביעת רשלנות רפואית אורטופדיה

לצורך הוכחת תביעת רשלנות נגד אורטופד יש להראות כי אותו מומחה לא נהג כרופא אורטופד סביר ובניגוד לפרקטיקה הרפואית המקובלת בעת המקרה. בנוסף יש להראות כי עקב התרשלנות או מחדל זה של הרופא נגרם הנזק הרפואי למטופל.

במקרים אלה של רשלנות רפואית של אורטופד, לרוב, יש צורך בחוות דעת רפואית של מומחה בתחום האורטופדיה המבססת את טענות הרשלנות ואף קובעת מהם נזקיו של המטופל וצרכיו. לעיתים יש צורך בחוות דעת של מומחים נוספים הן בשאלת האחריות והן בשאלת הנזק.

ניסיון משרדנו בתביעות רשלנות רפואית אורטופדיה

למשרדנו ניסיון רב בתביעות רשלנות רפואית בכל תחומי הרפואה, לרבות בתחום האורטופדיה. משרדנו מנהל את התביעה לאורך כל שלביה, החל משלב איסוף המסמכים הרפואיים, פנייה להתייעצות רפואית, פנייה לחוות דעת רפואית, הגשת התביעה וניהולה.

ניתן לפנות למשרדנו לצורך ייעוץ ראשוני ללא התחייבות. להערכת סיכויי התביעה ושוויה ניתן לפנות לעו”ד אורי דלאל בטל’: 0544-485312 או בדוא”ל: rashlanut1@gmail.com.

 

עובר באולטראסאונד

מצוקה עוברית רשלנות רפואית

מאמר זה בנושא: רשלנות רפואית בהריון / לידה מצוקה עוברית נולד לכם ילד עם מוגבלות וצרכים מיוחדים כתוצאה מרשלנות רפואית בהריון או רשלנות רפואית בלידה בטיפול במצוקה עוברית ? מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין רשלנות רפואית לבחון עילת תביעה לפיצויים. מהי מצוקה עוברית ? מצוקה עוברית הינה מצב רפואי הדורש התערבות דחופה וזאת מכיוון שהעובר...
קרא עוד

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

להערכת סיכויי התביעה ושוויה ניתן לפנות לעו”ד אורי דלאל

054-4485312 rashlanut1@gmail.com

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support