לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454
לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454

רשלנות רפואית ילדים

במידה ונגרם לילדכם נזק כתוצאה מטיפול רפואי או כתוצאה ממחדל רפואי ייתכן וניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית לקבלת פיצויים כספיים. לפיכך, מומלץ לפנות בהקדם האפשרי לעורך דין רשלנות רפואית לצורך בירור זכויותיכם. במאמר להלן נדון בנושא: רשלנות רפואית ילדים.

 רשלנות רפואית ילדים מידע

כדי להוכיח רשלנות רפואית בתחום של רפואת ילדים יש צורך להראות כי הרופא שטיפל בילד התרשל, כלומר חרג מסטנדרט הרפואה הסביר והמקובל וכי כתוצאה מרשלנות זו נגרם נזק לילד.

רשלנות רפואית בילדים יכולה להופיע בגילאים שונים, החל ממספר ימים לאחר הלידה (רשלנות רפואית תינוקות או יילודים) ועד ילדים בוגרים. רשלנות יכולה להיות מצד רופא הילדים המטפל בילד בקופת החולים והיא יכולה להיות גם בבתי החולים השונים, במומחים ויועצים פרטיים ועוד.

צריך לזכור שפעמים רבות ילדים אינם יכולים להתלונן על סבלם או מה בדיוק מפריע להם. גם תלונות של ההורים לא תמיד זוכות להתייחסות ראויה מצד הרופאים וכך עלול להיווצר מצב מסוכן שבו עקב היעדר התייחסות ראויה עלול להתדרדר מצבו של הקטין ולהיגרם נזק חמור.

כדי להוכיח תביעות של רשלנות רפואית בטיפול בילדים יש צורך לתמוך ולבסס כל טענה שעניינה ברפואה בחוות דעת רפואית ערוכה כדין ולעיתים יש צורך ביותר מחוות דעת אחת. משרדנו עובד מזה שנים רבות עם מומחים רפואיים בכירים אשר במקרים המתאימים כותבים חוות דעת מבוססות המסייעות בסיכויי הצלחות התביעות שמגיש משרדנו.

תינוק נולד

רשלנות רפואית ילדים – פיצויים

אחת השאלות המרכזיות והסבוכות בתביעות של רשלנות רפואית בילדים הינה סביב גובה הפיצויים שיש לקבוע לקטין שנפגע כתוצאה מרשלנות. יש צורך להתחקות אחר הנכות הרפואית שנותרה לצמיתות, מידת התפקודיות של אותה נכות על תפקודו היומיומי של הקטין ויכולתו לעבוד לכשיתבגר וכן יש צורך לקבוע ולכמת את צרכיו המיוחדים של הקטין עד לאריכות ימי חייו.

 

כך לדוגמא בתביעות של רשלנות רפואית בילדים עשוי להיפסק פיצוי בגין ראשי נזק של אובדן כושר השתכרות מלא או חלקי, עזרת הזולת, מטפלים, הוצאות מסגרות פרטיות, טיפולים רפואיים, טיפולים פארארפואיים, תרופות, הוצאות רפואיות והוצאות עתידיות, אביזרי שיקום, ציוד ביתי, כאב וסבל ופגיעה בהנאות החיים, הפסדי שכר והורים ועוד.

במקרים שבהם נגרם נזק קשה לקטין ייתכן וייפסקו בהתאם פיצויים משמעותיים ביותר אשר יכולים להגיע למיליוני ש”ח.

למשרדנו ניסיון רב בייצוג במקרים קשים של רשלנות רפואית בילדים

תביעות של רשלנות רפואית בטיפול בילדים הינן תביעות מורכבות הן בשאלת האחריות והוכחת רשלנות הרופאים והן בהוכחת הנזק שנגרם לקטין כתוצאה מרשלנות זו, כאשר הפיצוי שייפסק עשוי להשליך במידה רבה על יכולתו של הקטין להשתקם ולחיות בכבוד חרף פגיעתו.

לפיכך קיימת חשיבות רבה לפנות לעורך דין רשלנות רפואית בעל ניסיון רב באופן ספציפי בתביעות של רשלנות רפואית ילדים.

משרדנו מייצג תובעים בלבד ועוסק בתחום רשלנות רפואית כ-14 שנים ובעל ניסיון רב בייצוג במקרים של רשלנות רפואית ילדים. משרדנו ייצג בתביעות רבות ומורכבות הקשורות לנזקים שנגרמו לילדים כתוצאה מרשלנות רפואית.

כך למשל משרדנו ייצג במספר מקרים טראגיים של פטירת תינוקות  מספר ימים לאחר לידתם עקב רשלנות של הפגייה או מחלקת תינוקות, תיקים של ילדים עם שיתוק מוחין כתוצאה מרשלנות בפגייה או במחלקת תינוקות, מקרים שבהם נגרם נזק ליילוד עקב רשלנות בטיפול בצהבת יילודים או רשלנות בטיפול בערכי הסוכר אצל ילדים, רשלנות של רופא ילדים אשר לא אבחן ו/או התעכב באבחון של מחלה אצל הילד ו/או לא הפנה את הקטין והוריו בדחיפות לבית החולים ולהמשך בירור דחוף, מקרים של רשלנות באבחון של גידול בילדים או באבחון מחלות ועוד.

ניתן לפנות להערכת סיכויי התביעה ושוויה לעו”ד אורי דלאל בטל’: 0544-485312 או בדוא”ל: rashlanut1@gmail.com.

 

עובר באולטראסאונד

מצוקה עוברית רשלנות רפואית

מאמר זה בנושא: רשלנות רפואית בהריון / לידה מצוקה עוברית נולד לכם ילד עם מוגבלות וצרכים מיוחדים כתוצאה מרשלנות רפואית בהריון או רשלנות רפואית בלידה בטיפול במצוקה עוברית ? מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין רשלנות רפואית לבחון עילת תביעה לפיצויים. מהי מצוקה עוברית ? מצוקה עוברית הינה מצב רפואי הדורש התערבות דחופה וזאת מכיוון שהעובר...
קרא עוד

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

להערכת סיכויי התביעה ושוויה ניתן לפנות לעו”ד אורי דלאל

054-4485312 rashlanut1@gmail.com

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support