לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454
לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454

300,000 ש”ח פיצוי בגין רשלנות רפואית באבחון זיהום ביד

רשלנות באבחון זיהום או איחור באבחון של זיהום עלול לגרום לנזקי גוף קשים וחמורים. במקרים אלה ייתכן וקיימת עילת תביעה בגין רשלנות רפואית באבחון זיהום.

כך לדוגמא, משרדנו ייצג מטופלת אשר נגרם לה נזק משמעותי בכף יד ימין, בעקבות תהליך זיהומי לאחר טיפול בזריקת סטרואידים. לאחרונה הוסכם כי הנתבעת תפצה את מרשתנו ותשלם בפשרה סך כולל של 300,000 ש”ח:

הטענות שנטענו בתביעה שהוגשה על ידני משרדנו בעילה של רשלנות רפואית באבחון הזיהום:

בהתאם לתביעה נגרם לתובעת נזק חמור בכף יד ימין (ידה הדומיננטית) בעקבות תהליך זיהומי לאחר טיפול בזריקת סטרואידים.

התובעת טענה, בין היתר, כי הצוות הרפואי התרשל באבחון התהליך הזיהומי והטיפול המתחייב בתובעת לאחר הזריקה וזאת למרות הסימנים הברורים שהופיעו אצל התובעת ובכך גרם לנזקיה הקשים. עוד נטען כי הטיפול בוצע ללא הסכמה מדעת מצד התובעת היות ולא הוסבר לה אודות הסיכונים השונים ולא הוסברו לה חלופות טיפוליות.

כתוצאה מכך, נגרמה לתובעת פגיעה תפקודית חמורה, כאשר התובעת מתקשה להשתמש בכף היד, לובשת חגורת שורש כף יד, סובלת מהגבלה קשה בתנועות היד ומכאבים בלתי פוסקים בשורש כף יד ימין המקשים על ביצוע פעולות יומיומיות.

חוות הדעת הרפואיות מטעם הצדדים

לתביעה צורפה חוות דעת של אורטופד מומחה לכף יד אשר טען כי רופאי הנתבעת התרשלו באבחון התהליך הזיהומי והטיפול במטופלת וכי עקב כך נגרמה לה נכות רפואית אשר הוערכה על ידו ב-30% נכות לצמיתות.

הנתבעת הגישה חוות דעת של מומחה רפואי מטעמה אשר טען כי הנתבעת לא התרשלה בטיפול בתובעת וכי נזקיה של התובעת לא נגרמו כתוצאה מזיהום או כתוצאה מרשלנות באבחון זיהום. כמו כן, המומחה מטעם הנתבעת סבר כי נכותה של הנתבעת אינה בשיעור של 20% וכי נכות זו אינה תולדה של רשלנות רפואית.

הפשרה אשר קיבלה תוקף של פסק דין

כפי שצוין לעיל, הצדדים הגיעו לפשרה, אשר קיבלה תוקף של פסק דין, לפיה הנתבעת תשלם סך כולל של 300,000 ש”ח.

ניסיון משרדנו בתביעות רשלנות רפואית

משרדנו מייצג נפגעים בלבד בתביעות רשלנות רפואית בכל תחומי הרפואה. משרדנו צבר ידע וניסיון רב הן משפטי והן רפואי המסייע בניהול התביעות. משרדנו מסתייע במומחים רפואיים בכירים לצורך קבלת חוות דעת רפואיות המבססות ומסייעות בהגשת תביעות ראויות.

לייעוץ ראשוני והערכת סיכויי התביעה ניתן לפנות לעו”ד אורי דלאל בטל’: 0544485312 או בדוא”ל: rashlanut1@gmail.com.

עובר באולטראסאונד

מצוקה עוברית רשלנות רפואית

מאמר זה בנושא: רשלנות רפואית בהריון / לידה מצוקה עוברית נולד לכם ילד עם מוגבלות וצרכים מיוחדים כתוצאה מרשלנות רפואית בהריון או רשלנות רפואית בלידה בטיפול במצוקה עוברית ? מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין רשלנות רפואית לבחון עילת תביעה לפיצויים. מהי מצוקה עוברית ? מצוקה עוברית הינה מצב רפואי הדורש התערבות דחופה וזאת מכיוון שהעובר...
קרא עוד

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

להערכת סיכויי התביעה ושוויה ניתן לפנות לעו”ד אורי דלאל

054-4485312 rashlanut1@gmail.com

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support