לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454
לייעוץ משפטי בנושא רשלנות רפואית - 03-940-5454

עורך דין מומלץ רשלנות רפואית

מחפש עורך דין מומלץ לרשלנות רפואית ? במאמר להלן ננסה לספק לכם המלצות ועצות מעשיות כיצד למצוא את עורך הדין הנכון בשבילכם לצורך ניהול תביעת רשלנות רפואית.

עורך דין מומלץ רשלנות רפואית 

לצורך הוכחת תביעת רשלנות רפואית יש להראות כי הצוות הרפואי התרשל, כלומר חרג מפרקטיקה רפואית מקובלת וכי עקב רשלנות זו נגרם נזק למטופל.

תביעות רשלנות רפואית הינן תביעות מורכבות המצריכות ידע וניסיון רב הן בתחום המשפטי טהן בתחום הרפואי. נדרשת מיומנות רבה לצורך בירור תביעות אלה וניהולן באופן המיטבי.

לפיכך, מומלץ לפנות לעורך העוסק באופן ספציפי בתחום הנזיקין ובפרט בתביעות רשלנות רפואית.

עורך דין רשלנות רפואית מיומן ומנוסה יידע לתשאל את הלקוח, לאתר את החומר הרפואי הרלוונטי, לבחון לעומק את החומר הרפואי, לפנות להתייעצות עם מומחים רפואיים רלוואנטיים, להגיש תביעה מבוססת וראויה ולנהלה לצורך קבלת פיצוי מקסימאלי עבור הנפגע.

המלצות עורך דין רשלנות רפואית

בטרם פנייה לעורך דין רשלנות רפואית, מומלץ לברר מה הותק שלו בתחום ומה מידת ניסיונו בניהול תביעות רשלנות רפואית. המדד צריך להיות כמותי ואיכותי, כלומר: לא מספיק שמדובר בעורך דין העוסק במשך שנים רבות בתחום ספציפי זה, אלא מומלץ לוודא שאותו עורך דין ניהל תביעות רבות בתחום.

ניתן לקרוא מאמרים שעורך הדין כתב, פסקי דין שבהם היה מעורב המשרד, כתבות שפורסמו אודות המשרד, המלצות, ביקורות ועוד. אפשר לבקש לשוחח עם לקוחות קיימים של המשרד ולשמוע מהם ישירות חוות דעת על עורך הדין.

מומלץ להגיע לפגישת התייעצות ראשונית במהלכה תוכלו להתרשם מהמשרד, מצורת התקשורת, ממידת הכימייה שלכם עם עורך הדין ועוד. דברים אלה חשובים בשים לב לכך שמדובר בתביעות העשויות להימשך מספר שנים.

אומנם המרחק הגיאוגרפי מעורך הדין מהווה שיקול לגטימי, אולם יש לזכור כי לרוב מדובר בתביעות מורכבות שיש להן משמעות קריטית עבור הניזוק שנותר כעת מוגבל וזקוק לצרכים מיוחדים רבים.

לפיכך, לטעמנו חיפושים מקומיים אחר עורך דין רשלנות רפואית תל אביב או עורך דין רשלנות רפואית חיפה או עורך דין רשלנות רפואית ירושלים וכו’ אינו ממצה כלשעצמו ואנו ממליצים לפנות לעורך דין הטוב ביותר עבורך גם אם משרדו לא בהכרח קרוב למקום מגוריך. בסה”כ, בעידן של היום, כמות הפעמים שתצטרכו להיפגש פיזית עם עורך הדין אינה רבה, ולמומחיות של עורך הדין, לידע, לניסיון וליכולת שלו להשיד את התוצאות המקוות יש משקל רב יותר, לטעמנו, משיקולי נוחות גרידא.

כמו כן, במהלך הפגישה הראשונית עם עורך הדין מומלץ לברר מהו שכר הטרחה ולסכמו מראש וכן לשאול לגבי ההוצאות הצפויות במהלך ניהול ההליך כדי שלא תהיו מופתעים בהמשך.

משרדנו בתביעות רשלנות רפואית

 עורך דין אורי דלאל מייצג נפגעים בתביעות רשלנות רפואית מזה כ-14 שנים. המשרד מטפל במקרים קשים של רשלנות רפואית בכל תחומי הרפואה.

משרדנו ממוקם בראשון לציון ומייצג נפגעים מכל רחבי הארץ (מאילת ועד קריית שמונה).

לייעוץ ראשוני והערכת סיכויי התביעה ושוויה ניתן לפנות לעורך דין אורי דלאל בטל’: 0544-485312 או בדוא”ל:  rashlanut1@gmail.com.

עובר באולטראסאונד

מצוקה עוברית רשלנות רפואית

מאמר זה בנושא: רשלנות רפואית בהריון / לידה מצוקה עוברית נולד לכם ילד עם מוגבלות וצרכים מיוחדים כתוצאה מרשלנות רפואית בהריון או רשלנות רפואית בלידה בטיפול במצוקה עוברית ? מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין רשלנות רפואית לבחון עילת תביעה לפיצויים. מהי מצוקה עוברית ? מצוקה עוברית הינה מצב רפואי הדורש התערבות דחופה וזאת מכיוון שהעובר...
קרא עוד

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

להערכת סיכויי התביעה ושוויה ניתן לפנות לעו”ד אורי דלאל

054-4485312 rashlanut1@gmail.com

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support